Dziewczyny!
Jak wybrać studia tak, by potem nie żałować?
Co warto studiować, gdzie i na jakiej uczelni?
Co jest kierunkiem przyszłości?
Znamy odpowiedź na każde z tych pytań.
We współpracy z 20 najlepszymi uczelniami w Polsce, politechnikami i wydziałami ścisłymi uniwersytetów przygotowaliśmy dla Was wyjątkowe wydarzenie. Zapraszamy na dzień otwarty w ramach akcji „Dziewczyny na Politechniki” i „Dziewczyny do ścisłych”;
Już 22 kwietnia w godzinach 12-18 poznasz najbardziej atrakcyjne i pożądane na rynku pracy kierunki studiów. Przez cały dzień na platformie on line czekają na Ciebie:

- Kierunki przyszłości - w formie krótkich debat ze studentkami i przedstawicielami największych firm technologicznych opowiemy Ci o kierunkach studiów, które będą miały znaczący wpływ na przyszłość naszego świata 
- Kierunkowskaz Kariery - 30 kierunków, każdy przedstawiony w 3 minuty przez studentki uczelni technicznych i kierunków ścisłych.
- Strefa Mentoringowa – czyli wszystko, co chciałabyś wiedzieć o studiowaniu, ale bałaś się zapytać – masz okazję porozmawiać ze studentkami uczelni technicznych i kierunków ścisłych i zadać wszystkie pytania podczas ekskluzywnej konsultacji 1:1! 
- Strefa Warsztatowa – 23 warsztaty z 4 ścieżek tematycznych, które pozwolą Ci odkryć i rozwinąć swoje zainteresowania.
- Strefa Kariery - Strefa z wirtualnymi stoiskami uczelni technicznych i wydziałów ścisłych z całej Polski. W godzinach 12.00 - 16.00 przedstawiciele uczelni będą prowadzić ekskluzywne konsultacje i odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji, uczelni i kierunków studiów! Poznanie tak wielu ofert uczelni nigdy wcześniej nie było możliwe do zrobienia w tak krótkim czasie! 
I wiele, wiele innych atrakcji!
Zapraszamy do zapisów i widzimy się już 22 kwietnia! Zaproś swoje koleżanki! 
P.S. Chłopaków także zapraszamy serdecznie!

1920x1080 kierunki przyszloci uczelnie2