Zapraszamy na bezpłatne spotkanie on-line Śląskiej Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa (ŚlOIIB) ze studentami Wydziału Infrastruktury i Środowiska Politechniki Częstochowskiej w dniu 10.06.2021 roku o godz. 16.30

Temat spotkania:
Ustawowe uwarunkowania pełnienia samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie (projektanta, kierownika budowy, inspektora nadzoru).

Link do spotkania:
https://telco.pcz.pl/raf-tcr-wwk

Program spotkania:

  1. Wprowadzenie – Roman Karwowski, przewodniczący Rady ŚlOIIB
  2. Zasady uzyskiwania uprawnień budowlanych – Franciszek Buszka, przewodniczący Okręgowej Komisji Kwalifikacyjnej ŚlOIIB
  3. Przynależność do samorządu zawodowego inżynierów budownictwa – Waldemar Szleper, zastępca przewodniczącego Rady ŚlOIIB
  4. Etyka i odpowiedzialność zawodowa – Elżbieta Godzieszka, Rzecznik Odpowiedzialności Zawodowej ŚlOIIB – koordynator
  5. Dyskusja

wersja graficzna zaproszenia na spotkanie SlOIIB ze studentami WIiŚ PCz

Prosimy o zapoznanie się z harmonogramem sesji egzaminacyjnej letniej i jesiennej dla studiów stacjonarnych i niestacjonarnych w roku akademickim 2020/2021


KIERUNKI – WYZWANIA – PERSPEKTYWY

WYDARZENIE NAUKOWO-TECHNICZNE

ZAPROSZENIE

Stowarzyszenie Polska Wentylacja oraz redakcja magazynu Cyrkulacje zapraszają na specjalne wydarzenie branżowe, składające się z trzech paneli tematycznych, skierowanych do inżynierów branży HVAC, specjalizujących sięw instalacjach wentylacyjnych i klimatyzacyjnych, a także do studentów kształcących się na kierunkach związanych z wentylacją  i klimatyzacją.

Na spotkaniu zostaną zaprezentowane nowe trendy w projektowaniu instalacji i najciekawsze instalacje zrealizowane w Polsce w ostatnich latach. Organizatorzy zapraszają Studentów na specjalny blok poświęcony pracy w branży.

Krajowe eliminacje do REHVA Student Competition 2021 - baner promujący

Zapraszamy do udziału w konkursie na najlepszą pracę inżynierską i magisterską organizowanym przez Polskie Zrzeszenie Inżynierów i Techników Sanitarnych.

Konkurs stanowi krajowe eliminacje do Międzynarodowego konkursu REHVA Student Competition 2021. Umożliwia zdobycie doświadczenia w prezentowaniu swoich osiągnięć na forum europejskim. Laureaci mają również możliwość zdobycia atrakcyjnych nagród.

dzień otwarty2021 plakat

Zapraszamy na wyjątkowe wydarzenie – Dzień Otwartych Drzwi Politechniki Częstochowskiej.

29 kwietnia pokażemy Wam naszą Uczelnię w sposób niecodzienny, nie poprzez historię, ofertę kierunków i specjalności czy osiągnięcia naukowe.

To wszystko możecie znaleźć na naszej stronie internetowej, profilu fejsbukowym, w informatorach, ulotkach i folderach.                                                            

My natomiast zapraszamy Was na spotkanie z ludźmi wyjątkowymi.
Ludźmi z pasją.