Niebawem ukończysz szkołę średnią i zdasz maturę...
Jakie masz plany na siebie i swoją przyszłość?
Może podejmiesz studia na naszym Wydziale? Dlaczego? Bo po ich skończeniu łatwo znajdziesz pracę!
Procedura przyjęcia na studia jest bardzo prosta, a wszystkiego dowiesz się w naszej Komisji Rekrutacyjnej.
Naukę rozpoczynamy dopiero w październiku, więc nie martw się - będzie czas na odpoczynek po maturze. Semestr trwa tylko 15 tygodni. Potem chwila przerwy na odpoczynek, znowu 15 tygodni zajęć i 3,5 miesiąca luzu (wakacje).
Studia trwają do 8 semestrów. W miłym towarzystwie czas jednak szybko mija - nawet nie zauważysz, jak skończysz studia uzyskując wiedzę i dyplom, a potem możesz łatwo uzyskać uprawnienia budowlane i pracować jako projektant, kierownik budowy lub inspektor nadzoru .
Wiemy, że do studiowania potrzebne są pieniądze - na pewno otrzymasz je od nas za dobre wyniki w nauce. Jeśli będziesz chciał, podczas studiów możesz pracować - wtedy my postaramy się pomóc Ci pogodzić pracę i naukę.
Współpracujemy w wieloma firmami, znamy ich potrzeby i wymagania, dlatego łącząc wiedzę z praktyką wykształcimy  Cię tak, abyś po studiach łatwo znalazł pracę i zarabiał dobre pieniądze. Jedyne co TERAZ TY musisz zrobić, to wybrać jeden z kierunków studiów na naszym Wydziale i złożyć wymagane dokumenty (szczegóły na www.is.pcz.pl). Z całą resztą na pewno sobie poradzisz, gdyż my Ci w tym pomożemy!
Nie przegap swojej szansy na poznanie fajnych ludzi i znalezienie dobrej pracy - pamiętaj jednak, że studia u nas to nie tylko nauka, lecz także wyjazdy zagraniczne i czas wolny na Twoje hobby!!!
 
Do zobaczenia na zajęciach w październiku!!
Pracownicy Wydziału